انواع طلسم ها
آخرین ارسال های تالار گفتمان

هیچ ارسال جدیدی برای تالار گفتمان وجود ندارد .
تیر
30
1391

انواع طلسم ها

 برای محبت : اگر خواهی که کسی را اسیر خود کنی که چنان شود که یک لحظه بی تو آرام نگیرد، بکش این طلسم را بر هفت کاغذ زرد رنگ در روز جمعه، ساعت زهره و 7 شبانه روز ، روزی یک عدد آن را در رودخانه و یا جوی آبی انداخته به نیت طرف مقابل. چنان شود که تا آخر عمر از تو جدایی نکند و هرچه گویی مثل برده عمل کند.

 

طلسم اینست :

 

روش اول:سیاه کردن . اگر خواهی کسی را درنظر دیگران سیاه کنی چنانچه دیگر کسی به آن نگاه نکند و نتواند با کسی نزدیکی کند .نقش کن این طلسم صورت دیو را روی چهل و یک قطعه مس در ساعت نحس و قمر در برج خاکی باشد و پشت آن اسم مطلوب را باید نوشت و یکی را در قبر دفن کن و چهل عدد دیگر را درچاه آب اندازد و بگوید:

 

سیاه کردم فلان زاده فلان را در نظر تمام فرزندان آدم و حوا بِحَق والَقَینا بَینهُم الِعداوهً والبُغضاء الی یوم القیامَه

 

چنان سیاه شود و از نظرها بیفتد که دیگر کسی به او نگاه نکند و اگر روی کاغذ هم نوشته شود هم این اثرهم دارد.(این نسخه را نوشتم و ثبت کردم اما لعنت خدا ورسول خدا بر آنکس باد که این عمل ازاو سرزند اگرچه دشمن خلق وتو باشد «غیر مسلمان باشد ایرادی ندارد» )

 

- برای محبت : اگر خواهی که کسی از محبت و دوستی از تو جدایی نکند، در روز یکشنبه ناخن های دست و پای خود را بگیرد و بسوزاند و خاکستر آن را در آب یا شربت ریخته و بگوید : "تسخیر کردم دل و جان و عشق فلان زاده فلان را" . بعد به هر که داده بخورد که از عشق دیوانه شود و جدا نشود تا آخر عمر.

- محبت : اگر کسی پرهای بال چپ هد هد را بسوزاند و سر راه هر کس که خواهد اندازد ، چون مطلوب آن خاکستر ها را پامال کند از عشق آن شخص دیوانه میشود و مطیع آن شخص می گردد.

- برای جدایی : اگر خواهی که کسی را از کس دیگر جدا کنی که تا قیامت نخواهند همدیگر را ببینند بنویس این آیات را بر روی کاغذ زرد در روز شنبه، در ساعت ذحل و در قبرستان دفع کنید.چنان میشود که تا قیامت مایل به حرف زدن با یکدیگر نمی باشند. (برای مسلمان انجام ندهید که قهر خدا شاملتان میگردد.)

 

آیه ای که باید نوشته شود اینست :

 

وَالَقَینا بَینَهُم العِداوَهِ وَ البُغضاء اِلی الیومَ القیامَهَ کُلَما اوقَدواناراً للحرب اَطَفاها اَلله وَ یسعُونَ فِی الاَرض فَسادُ او الله لا یحِبُ المُفسِدینَ

 

- برای جدایی : اگر می خواهی بین دو شخص (غیر همجنس، زن و مرد) جدایی اندازید که تا روزی که زنده هستند همدیگر را نبینند یا اینکه اگر هم ببینند قصد جان همدیگر کنند، بنویس این طلسم را در روز شنبه ساعت ذحل. در موقعی که قمر داخل عقرب باشد و در گورستان دفن کنید. (برای مسلمان انجام ندهید که مورد لعنت خدا و فرشتگان قرار میگیرید.)

 

طلسمی که باید نوشته شود اینست :

 

9 4 م 5 ق ه ا ر 8 3 1 ب ـه

 

7 دیدگاه + فرستادن دیدگاه

  • پس طلسم محبت کو؟؟؟؟؟ میشه برام ایمیلش کنید؟

    پاسخ مدیر سایت : ایمیلتو بده

  • سلام. می تونم لطفاً ازتون طلسم محبت خیلی قوی بخوام؟؟ که خیلی خیلی زود بیاد خواستگاریم؟؟؟؟ اونجوری که فهمیدم فرد مورد نظرم جزء ماه حوته و برای حوت طلسم آبی بیشتر جواب می ده. سپاس بی کران از شما که با اطلاعاتی که دارید مشکل گشای دیگرانید. در پناه حق

  • برای این طلسم جدایی،نام فرد مورد نظر رو کجا باید بنویسیم؟

  • طلسم ننویسید چه خوب چه بد . در طبیعت دست نبرید که مورد لعنت فرشتگان آسمانی قرار میگیرید آن وقت است که دیگر نسل شما هم به واسطه اعمال شما زجر میکشند

  • این جانب مدت 8 ماه با یکی از همکلاسی های خود رابطه داشتم البته در حد شرعی و قصد ازدواج داشتیم. چند هفته قبل این خانم پیامک دادن که دیگه به من پیام نده و من متوجه شدم که با یه نفر عقدکردن. خدا میدونه، که توی یه ماه 20 کیلو وزن کم کردم. هزینه اش هم بروی چشم. لطفا میل بزنید متشکر از راهنمایی شما

  • کسی رو میشناسید که این کارها رو برام انجام بده

  • سلام خسته نباشید میشه طلسم محبت رو برای من ایمیل کنید؟

فرستادن دیدگاه


برای افزایش امنیت لطفا کدی را که در تصویر زیر می بینید در کادر وارد کنید :
CAPTCHA Image   Reload Image
Enter Code*:

پیوند ها

مدیران سایت

موضوعات مطالب

منوی کاربر

نام کاربری :

کلمه عبور :عضویت در سایتفراموشی رمز عبور